W czwartek Boże Ciało Msza św. o godz.8.30 i o godz. 11.00 po Mszy św. procesja. Proszę o przygotowanie ołtarzy.
I-przy OSP Będusz, ( ul. Czarnieckiego, Batalionów Chłopskich,)
II – przy domu rodz. Kazimierczaków, ( ul. Strugi i Smódzówka)
III-przy domu rodz. Konopków, (Potasznia i ul. Wyzwolenia)
IV- przy Grocie Matki Bożej na placu kościelnym(ze względu na prace przy kapicy św Anny – rodzice dzieci I komunijnych i ul. Folwarczna )
Zapraszamy całą asystę, strażaków oraz dzieci I komunijne, rocznicowe, młodsze, a także przedszkolaków; ( rodziców dzieci I komunijnych)
Udekorujmy okna symbolami religijnymi. Cały tydzień oktawa Msza św.
z procesją na którą zapraszam szczególnie dzieci.
