Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego
26 maja 2019 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 18.00, w niedziele po Mszy o 15.00.
  2. W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej
  3. Są jeszcze miejsca na wyjazd na Święcenia ks. Michała – 8 czerwca; wyjazd g.8.00
  4. Zapraszam wraz ze stowarzyszeniem „Actus” na nordic walking; na kijki w czwartek  na godz. 19.00 – dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów – spotkanie przed kościołem.
  5. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od 17.00
  6. Pierwszy Piątek Miesiąca – odwiedziny chorych od godz.9.00
  7. Pielgrzymka; wycieczka do Tarnowa 10 lipca – koszt 80 zł
  8. Dobiegają końca prace przy kostce brukowej – Bardzo serdecznie dziękuję za składane ofiary.
  9. W niedzielę Bardzo ważna uroczystość w naszej parafii – Prymicje ks. Michała po 38 latach godz. 12.00, początek 11.30 przy remizie skąd ruszy procesja.
    ( Msza św. popołudniowa o godz. 16.00) Proszę o udekorowanie posesji flagami;
    w czwartek Panie z Kół różańcowych będą dekorować ul Wyzwolenia; kto chciałby pomóc zapraszam. Proszę Panów aby w środę uprzątnąć ziemie z pod wykopu na placu kościelnym.

Myślę, że stać nas jako parafię aby ofiarować tacę z Mszy św. Prymicyjnej
ks. Michałowi

• Serdecznie dziękujemy sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty Paniom: Aleksandrze Gąstała, Wandzie Kubińskiej, Małgorzacie, Darii Zenderowskiej, za ofiarę na kwiaty
    i sprzątanie P Karolinie Madej. Ze względu na wyjazd na święcenia ks Michała zapraszam do sprzątania Parafian z ul. Labry w piątek po Mszy św. 5-6 osób