Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną
26 maja 2019 r.

1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 18.00, w niedziele po Mszy o 15.00.
    od soboty nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 18.00, w przyszłą  niedziele przed Mszą św. o 8.30, wraz z różańcem.
  1. Są jeszcze miejsca na wyjazd na Święcenia ks. Michała –
    8 czerwca; wyjazd g.8.00
  2. W poniedziałek o godz. 16.00 próba dzieci przed rocznicą komunii św.,
    Spowiedź dzieci, rodziców, najbliższych dzieci rocznicowych w sobotę od 17.00 do 18.00
    Rocznica Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz.11.00
  1. Zapraszam wraz ze stowarzyszeniem „Actus” na nordic walking; na kijki w czwartek  na godz. 19.00 – dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów – spotkanie przed kościołem.
  2. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od 17.00
  3. W przyszłą sobotę Dzień Dziecka – zapraszam dzieci z parafii na ognisko na godz.14.00
  4. Kolonie dla dzieci w Jarosławcu nad morzem 14 (wyjazd w wieczorem) do 21 lipca; koszt 800zł (ministranci; scholka 700 zł)
  5. Pielgrzymka; wycieczka do Tarnowa 10 lipca Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny, bazylika katedralna, Stare miasto, Muzeum Etnograficzne..- przewodnik Pani Ania z Zawiercia – koszt 80 zł
  6. Dziś z okazji urodzin św. Jana Pawła II, które były 18 maja, oraz 40 rocznicy I wizyty w Polsce sprzedawane są Papieskie Kremówki: – dochód na zorganizowanie półkolonii dla dzieci w czasie wakacji.
  7. Serdecznie dziękujemy sprzątanie kościoła i na kwiaty Paniom: Jolancie Parzniewskiej, Czesławie Konieczniak, Wiolettcie Sobocie.