Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą – 23 lutego 2020r.

1. W piątek zakończyliśmy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Był to czas modlitwy oraz studiowania V Ewangelii jaką są miejsca związane z życiem Pana Jezusa.

Ze względu na duże zainteresowanie Pielgrzymką do Włoch, wiele osób było zapisanych na listę rezerwową – zamówiłem większy autokar na 66 osób; więc jest jeszcze 10 miejsc wolnych.

1. Środą popielcową rozpoczynamy Wielki Post czas Pokuty, ale i refleksji nad męką i śmiercią Jezusa.
  2. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły; posiłki postne, jeden posiłek do syta i 2 lżejsze

Msze św.:  8.30,17.00

1. Gorzkie żale w niedzielę bezpośrednio po Mszy popołudniowej.
  2. Droga krzyżowa w piątek: o 17.00, wcześniej o 16.00 dla dzieci.
  3. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramenty i Różaniec

Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – Jeśli kandydaci będą słabo chodzić na spotkania przygotowanie będzie wydłużony o kolejny rok

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty Paniom: Iwonie Bułhak, Piotrowi Wotyle, Anecie Krupie, Justynie Noczyńskiej.