Parafialna Pielgrzymka do Prudnika i Ziemi Kłodzkiej

Zapraszamy na pielgrzymkę do Prudnika ( miejsca uwięzienia Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego) i Ziemii Kłodzkiej

Termin 27 i 28 sierpnia (piątek i sobota)

I dzieńWyjazd godzina 6.00, przejazd w kierunku Lasu Prudnickiego, miejsce uwięzienia kardynała Stefana Wyszyńskiego ,msza Św.Nawiedzenie sanktuarium Św. Józefa, cela w której był więziony Kardynał, , kalwaria, grota Lurdzka, droga krzyżowa, punkt widokowyPrzejazd w kierunku Kłodzka – rynek w Kłodzku, most piaskowy, kolumny morowe, kościół parafialny, trasa podziemnaDojazd do hotelu, zakwaterowanie , obiadokolacjaII dzieńŚniadanie, wykwaterowanie, przejazd do WambierzycNawiedzenie Bazyliki w Wambierzycach , msza. Św, zwiedzanieSanktuarium, kalwaria, ruchoma szopka Postój w Polanicy- Zdrój, deptak nad Bystrzycą, park Zdrojowy, park szachowy, fontanny, pijalnia wód , czas wolnyObiad , wyjazd w drogę powrotnąŚwiadczenia w cenie:1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, 1 obiadPrzejazd autokarem, pilot ,ubezpieczenieBilety wstępów- ruchoma szopka, Bazylika, trasa podziemnaPrzewodnik Pani Ania z Albatur Koszt 320 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *