Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Świętej
16 czerwca 2019 r.

1. Tydzień temu przeżywaliśmy Prymicje ks. Michała. Ks Prymicjant wszystkim bardzo pięknie wydziękował. Dziś i ja chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym te uroczystości mogły się odbyć. Jestem pełen podziwu i uznania dla tych osób, które w różnoraki sposób angażowały się we wszelkie prace.

Ks. Michał ufundował naszej parafii ornat ze św. Anną, który dziś zostanie poświęcony.

1. Przed prymincjami ukończyliśmy prace położenia kostki. Dostaliśmy kruszywo na parking od kopalni dolomitu Promag. Bardzo serdecznie dziękuję P. Leszkowi Cichemu za przywóz kruszywa. Panu Robertowi Szopińskiemu za przygotowanie parkingu.
  2. Dziś przeżywamy Dobę Eucharystyczną w naszej parafii – postarajmy się mimo niedzieli, upałów znaleźć czas dla Pana Jezusa
  3. Jutro rocznica poświęcenia naszego kościoła.
  4. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 18.00, w niedziele po Mszy o 15.00.
  5. Pielgrzymka; wycieczka do Tarnowa 10 lipca – koszt 80 zł / dzieci które zgłaszały się na kolonie do Jarosławca proszę o potwierdzenie wyjazdu i wpłatę zaliczki
  6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa-Boże Ciało. Msze św: 8.30, 10.00 i Procesja do czterech ołtarzy po Mszy św. o 10.00.
  7. Proszę o przygotowanie ołtarzy. I-przy remizie, II-przy domu rodz. Konopków,
    III-przy domu rodz. Kózków, IV-przy kaplicy św. Anny. Proszę sąsiadów tych miejsc, gdzie będą ołtarze, inne życzliwe osoby o zaangażowanie. Przy kaplicy św. Anny proszę o pomoc rodziców młodzieży przystępującej w tym roku do Bierzmowania.
  8. Proszę całą asystę, strażaków  oraz dzieci które przeżywały rocznicę komunii św
    i młodsze z kl.  II a także przedszkolaków. Dziewczynki do sypania kwiatków, a chłopców do trzymania
  • Udekorujmy oknasymbolami religijnymi.
  • Za tydzień po Mszy św. o 11.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania
  • Serdecznie dziękujemy sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty Paniom: Teresie Korzec, Grażynie Myrcie, Marii Rogackiej, Zofii Stelmach, za ofiary na kwiaty: P. Sylwii Hodak, Wioli Gajczowskiej, Janinie Dyja, Dorocie Grabowskiej