Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe

1. W czwartek 1 października rozpoczynamy miesiąc Różańca świętego. Przechodzimy z Mszami na czas zimowy: Msza św. o 16.30, Różaniec o 17.00 i po nim Msza św.
    W naszym kościele nabożeństwa różańcowe:  w niedziele 1, i 3 rano o 8.00, w 2 i 4 po Mszy o 15.00. W dni powszednie o 17.00. Dzieci prowadzą rozważania w poniedziałki i środy, młodzież: szkoła średnia, VII i VIII klasa, kandydaci do bierzmowania, Oaza w piątki, Akcja katolicka we wtorki, a w pozostałe dni Żywy Różaniec. Kto nie może przyjść ofiarujmy co dziennie choć jedną dziesiątkę. Odmawiajcie różaniec wspólnie w rodzinach.
     Możliwość pisania intencji za które chcemy się modlić podczas n. Różańcowego; intencje będzie można wrzucać do skrzynki, która będzie w kościele od 1 października